تبلیغات
خانه کتاب HOMEBOOKS - دانلود مجموعه کارآموز رنجر

خانه کتاب HOMEBOOKS

کتاب آینه ی فرهنگ و فرزانگی


تحت الحمایه ها آمادن تا توسط رئیس بخشهای مختلف که انتخاب میکنند پذیرفته شوند ولی ویل هیچ مهارتی در خود نمیدید.به جز این حقیقت که اون استاد بالا رفتن از در و دیوار بود!

ین کتاب جلد دوم مجموعه ی کارآموز رنجره.در این کتاب هم ماجراجویی هایی توسط ویل و استادش انجام می گیرد تا...

در این کتاب ویل با اتفاقات سخت و جالبی در کنار اونلین مواجه می شود که اورا به شدت تحت فشار قرار می دهد . آیا او می تواند با این مشکلات مقابله کند؟ آیا ویل و اونلین بالاخره می توانند به آرالوئن بازگردند؟ هم چنین هلت تمام تلاش خود را می کند تا به دنبال ویل برود. اما با مشکلاتی مواجه می شود. آیا او بالاخره می تواند ویل را بیابد؟
این کتاب سومین کتاب از مجموعه ی کارآموز رنجر می باشد. دو کتا ب قبلی این مجموعه ، به ترتیب ویرانه های گرلان و پل سوخته می باشند. فضایی که داستان این کتاب در آن جریان دارد، حالتی قرون وسطایی همراه با شوالیه ها و شاه ها را دارد.

داستان ماجراجویی که "ویل" و "اونلین" که بصورت ناخواسته درگیر اون شدن هنوز ادامه داره و در این جلد به انجام میرسد.........
کتاب در حال ترجمه است

به محض ترجمه گذاشته میشود


طبقه بندی: دانلود مجموعه کارآموز رنجر،
برچسب ها:دانلود مجموعه ی کار آموز رنجر، کار اموز رنجر، دانلود کتاب اول مجموعه ی کاراموز رنجر، دانلود کتاب دوم کار اموز رنجر، دانلود کتاب سوم کار اموز رنجر، دانلود کتاب چهارم کاراموز رنجر، دانلود کتاب پنجم کار اموز رنجر،

[ پنجشنبه 24 دی 1394 ] [ 12:40 ب.ظ ] [ سارینا ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه