تبلیغات
خانه کتاب HOMEBOOKS - دانلود مجموعه ی آرتیمس فاول

خانه کتاب HOMEBOOKS

کتاب آینه ی فرهنگ و فرزانگی


undefinedلینک دانلود کتاب اول.گروگان گیری:          از پیکوفایل    از پرشین گیگ

لینک دانلود کتاب دوم.ماجرای شمال:        از پیکوفایل    از پرشین گیگ

لینک دانلود کتاب سوم.رمز ابدی:              از پیکوفایل    از پرشین گیگ

لینک دانلود کتاب چهارم.انتقام اپال:           از پیکوفایل    از پرشین گیگ

لینک دانلود کتاب پنجم.مهاجران گمشده:   از پیکوفایل    از پرشین گیگ

لینک دانلود کتاب ششم.دوگانگی زمان:     از پیکوفایل    از پرشین گیگ

لینک دانلود کتاب هفتم.عقده آتلانتیس:      از پیکوفایل    از پرشین گیگ

لینک دانلود کتاب هشتم.آخرین نگهبان:      از پیکوفایل    از پرشین گیگ

رمز:www.e-library.blogfa.com


خلاصه جلد اول.آرتمیس فاول و گروگان گیری:


آرتمیس فاول دوازده ساله، یک تبهکار نابغه است.اما حتی او هم پیش بینی نمی کند که با گروگان گرفتن یک حنف خودش را در گیر چه جنگی می کند؛ چون این جن،سروان هالی شورت از واحد نیروی ویژه پلیس در سرزمین جن هاست.جن های لین رمان، از آن هایی نیستند که وقت خواب در افسانه ها خوانده ایم.این ها مسلح و خطرناکند.آرتمیس خیال می کند از تمام قوانین جن ها اطلاع دارد و آن مثل موم در مشت او گرفتارند.اما جن ها ناگهان بر خلاف قوانین خود عمل می کنند و در گیری بالا می گیرد... .


خلاصه جلد دوم.آرتمیس فاول و ماجرای شمال:


آرتمیس فاول پسر سیزده ساله ی نابغه و ماجراجو،درمدرسه شبانه روزی اش، ای میلی دریافت یم کند.مافیای روسیه که پدر آرتمیس را ربوده، در ازای آزادی او پول هنگفتی از آرتمیس درخواست کرده اند.آرتمیس که با تمام وجود به پدرش عشق می ورزد بی درنگ دست به کار نجات او می شود.اما دشمن دیرینه اش، سروان هالی شورت نیروی ویژه ی پلیس در سرزمین جن ها،مانع اوست.آیا آرتمیس باید با اجنه درگیر شود یا راه دیگری در پیش گیرد... .


خلاصه جلد سوم.آرتمیس فاول و رمز ابدی:


آرتمیس فاول، نوجوان نابغه و ماجراجو با قطعات کلاهخودها و سلاح هایی که به غنیمت گرفته است یک میکرو کامپیوتر می سازد که فناوری انسان ها بسیار جلوتر است.سپس تصمیم می گیرد اختراع جدید خود را به جان اسپرو، یکی از صاحبان صنایع که با مافیا هم سر و سری دارد بفروشد اما رودست می خورد و گرفتار می شود.... .


خلاصه جلد چهارم.آرتمیس فاول و انتقام اپال:


جن ها تمام خاطرات دنیای زیر زمینی شان را از ذهن تنها آدمیزادی که از او می ترسیدند، پاک کرده اند.این تنها آمیزاد کسی نیست جز آرتمیس فاول،نابغه ی نوجوان و ماجراجو.اما حالا اتفاقی افتاده که موجودات زیر زمینی به او احتیاج دارند، همین حالا هم احتیاج دارند!


آرتمیس تابلوی گران قیمت دزد اجنه را صندوق امانات بانک مونیخ می دزدد و به اتاقش در هتل می برد تا آزمایش های لازم را روی آن انجام دهد.درست در همین موقع، دشمن او اپال کوبویی طبق نقشه از پیش طراحی شده،بیو بمبی به سوی او می فرستد.


خلاصه جلد پنجم.آرتمیس فاول و مهاجران گمشده:


آرتمیس فاول،بالاخره یک رقیب پیدا می کند.دختری نوجوان از وجود جن و پری ها آگاه می شود و تصمیم دارد یک دیو را به دام بیندازد.اما مبارزه به این دو رقیب محدود نمی شود.در این میان، تنها چیزی که تا کنون بشر را از شر دیوها در امان نگه داشته طلسمی از دوران باستان است که آرتمیس باید هر طور شده جلوی باطل شدن آن را بگیرد وگرنه این موجودات خونخوار،نسل بشر را نابود می کنند.


این بار شاید آرتیمس پیروز ماجرا نباشد!


خلاصه جلد ششم.آرتمیس فاول و معمای زمان:


آرتمیس فاول دیگر از پری های مسلح و ترول های آدمخوار و گابلین های آتش ساز خسته شده است و می خواهد همه کارهای خلافش را کنار بگذارد.ولی درست همین حالا مادرش سخت بیمار شده و او باید داروی مادرش را از چنگ یک نابغه ی تبهکار دربیاورد.او کسی نیست جز خود.... .


خلاصه جلد هفتم.آرتمیس فاول و عقده ی آتلانتیس:


آرتمیس از بعضی جهات هنوز مثل قبل تیز و نابغه است.اما انگار سایه ای روی ذهنش است.قبلاً چیزهایی را می دید که بقیه نمی دیدند، اما حالا چیزیهایی را می بیند که اصلاً وجود خارجی ندارند!درگیری با جن و جادو به شدت ذهنش را به هم ریخته و حالا که روبات های ویرانگر به شهر زیرآبی آتلانتیس و جن و پری هایش حمله کرده اند، آرتمیس فاول شرور،خوب و دل رحم شده و نمی تواند با آن ها بجنگد!


خلاصه جلد هشتم.آرتمیس فاول و آخرین نگهبان:


اپال کوبویی بازگشته.او می خواهد طلسمی قدیمی را بردارد که به موجب آن تمام انسان ها از بین می روند.اما آرتمیس مثل همیشه مزاحم کار اوست.آرتمیس که اکنون خوب و دل رحم شده به جلوگیری از نقشه هایش کوبویی می پردازد.اما در آخر آرتمیس می میرد اما دوباره باز می گردد.

طبقه بندی: دانلود مجموعه ی آرتیمس فاول،
برچسب ها:داناود کتاب آرتیمس فاول، دانلود کتاب اول ارتیمس فاول، دانلود کتاب دوم ارتیمس فاول، دانلود کتاب سوم ارتیمس فاول، دانلود کتاب چهارم ارتیمس فاول، دانلود مجموعه ارتیمس فاول، دانلود کتاب پنجم ارتیمس فاول،

[ جمعه 25 دی 1394 ] [ 04:29 ب.ظ ] [ سارینا ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه