تبلیغات
خانه کتاب HOMEBOOKS - دانلود مجموعه ی قهرمانان المپ

خانه کتاب HOMEBOOKS

کتاب آینه ی فرهنگ و فرزانگی

The Lost Hero

دانلود مجموعه قهرمانان المپ جلد اول قهرمان گمشده

کاری از سایت افسانه ها

قهرمان گمشده جلد اول مجموعه قهرمانان المپ اثر ریک ریوردن است و در ۱۲ اکتبر ۲۰۱۰ توسط انتشارت دیزنی منتشر شده است.

داستان در مورد سه دورگه جیسون گریس پسر زئوس،لئو والدز پسر هفساتوس ،پایپر مک لاین دختر آفرودیت است که به دنبال نجات هرا از زندان هستند.

خلاصه :


 

جیسون حافظه خود را از دست داده است او در می یابد که یم دورگه بوده و به کمپ دورگه ها می رود آنجا در می یابد که پرسی جکسون گمشده است . جونو به او می گوید که او را پیدا کند ،در این بین پایپر مکلین و لئو با او راهی جستجو می شوند آنها می فهمند که گایا بیدار شده و نبردی عظیم در راه است . این نبرد می تواند بسیار بزرگتر از نبرد تایتان باشد .مرگ به زنجیر کشیده شده و غول ها بیدار می شوند . آیا آنها می توانند به موقع جلوی گایا را بگیرند؟


The Son of Neptune

مترجم: نیما شادمهری ، سید فرید حسینیان ، امیر محمد قربانی
ترجمه و انتشار : سایت ناواروگ

خلاصه:پرسی جکسون حافظه اش را از دست داده او در می یابد که دورگه است .ولوپای گرگ او را پیدا می کند وبه می گوید که باید به کمپ دورگه های یونانی برود در راه کمپ جونو در نقش پیرزنی از او کمک می خواهد و وقتی به کمپ می رسند جونو شکل واقعی خود رانمایان می کند و او را پسر نپتون معرفی می کند.و او مجبور می شودبه یک جست وجو برود جستو جویی که خدای جنگ معین کرده در این بین با هزیل دختر خدای جهان زیرین هیدیز و فرانک پسر خدای جنگ همسفر می شود و به جست و جوی عقاب گم شده ی رومی و پیر ترین غول زاده شده از گایا میروندتا از نابودی کمپ دورگه های رومی به دست ارتش غول ها جلو گیری کنند... 


The Mark of Athena

دانلود قهرمانان المپ جلد سوم نشان آتنا

نویسنده: ریک ریوردن

کار مشترکی از سایت زندگی پیشتاز و دوران اژدها

آنابث ترسیده است. درست موقعی که او و پرسی دوباره بعد از شش ماه به لطف هرا در کنار هم قرار میگیرند به نظر میرسد که کمپ ژوپیتر خود را برای جنگ آماده میکند. در حالیکه آنابث و دوستانش با آرگو دو پرواز می کنند نمی‌تواند رومی ها را برای اینکه با دیدن آرگو فکر کنند که آن یک اسلحه ی یونانی است خصوصاً با حضور اژدهای محبوب لئو؛ اما او امیدوار است حضور جیسون رهبر رومی ها به آنها اطمینان دهد که یونانی ها با صلح آمدند.

The House Of Hades


دانلود مجموعه قهرمانان المپ جلد چهارم خانه هادس

نویسنده: ریک ریوردن

مترجم : سایت هزارتو

خلاصه داستان:

داستان کتاب بعد از پایان نشان اتنا ادامه پیدا می کند که در آن پرسی و انابث در تارتاروس سقوط می کنند.
پنج نیمه خدای باقی مانده سعی می کنند بر ناراحتی خود غلبه کنند و بر حسب دستورات پرسی به یونان بروند تا از بین نیرو های گایا راه خود را به سمت دروازه ی مرگ باز کنند.
موفقیت قهرمانان المپ بستگی به نجات پیدا کردن پرسی و انابث در خانه ی هادس و پنج نیمه خای دیگر در یونان در شکست دادن نیرو های گایا دارد تا بتوانند از دو طرف دروازه مرگ را قفل کنند.
ولی لئو در فکر این است که اگر دروازه از دو طرف بسته شود پرسی و انابث به چه طریقی نجات پیدا می کنند؟
هیچ راه حل دیگری نیست. اگر شکست بخورند ارتش گایا هرگز نخواهند مرد و در یک ماه نیرو های رومی به کمپ یونانی ها حمله می کنند.
ریسک کشته شدن در این ماجراجویی که در عمق تارتاروس است خیلی بالاتر از ماجرا های قبلی است.






طبقه بندی: دانلود مجموعه ی قهرمانان المپ،
برچسب ها:دانلود جلد اول قهرمانان المپ، دانلود جلد دوم قهرمانان المپ، دانلود جلد سوم قهرمانان المپ، دانلود جلد چهارم قهرمانان المپ، دانلود مجموعه ی کلی قهرمانان المپ، قهرمانان المپ، کتاب های قهرمانان المپ،

[ جمعه 2 بهمن 1394 ] [ 02:55 ب.ظ ] [ سارینا ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه